Bir insanın estetik yaptırdığı nasıl anlaşılır?

estetik-nasil-anlasilir

Bir kişinin estetik olup olmadığını anlamak özellikle yapılan ameliyatın kalitesine de bağlıdır. Yani doğal bir ameliyatsa daha zor anlaşılır. Doğallıktan uzaklaşan, abartılmış bir ameliyatsa burada estetik yapıldığı daha kolay anlaşılır. Mesela estetik ameliyatı sonrasında aşırı kalkık bruunlar, fazla inceltilmiş burunlar, Pinokyo burunlar gibi veyahutta eğer ameliyat daha yeniyse, yüz germe ameliyatında, bir karın ameliyatında tabii kesilen yerlerin izleri daha belirgindir. Estetik ameliyat izleri zaman geçtikçe ortadan kalkacaktır. İlk anlarda bu bölgeler görünür yerdeyse anlaşılır ama görünmeyen bölgelerdeyse zaten anlaşılması söz konusu değildir.

Yapılan estetik ameliyat ne kadar naturelse o kadar zor anlaşılır. Estetik ameliyat ne kadar abartılıysa o kadar kolay anlaşılır.

Kaynak: http://www.estetikuzmani.org

1 cevap var Bir insanın estetik yaptırdığı nasıl anlaşılır?

  1. Febyanzz diyor ki:

    Merhaba,Ben 32 yasindayim, Benim iki dgmdouan sonra goguslerim hem kuculdu hem sarkti, onun icin buyutmek ve diklesmelerini istiyorum. Karin bolgesinde alinan fazla yaglarla boyle bir ameliyamt mumkunmu beni bilgilendirirseniz sevinirim cunku benim icin iki ameliyat birden gelisir cunku ayni zamanda karin bolgesindeki yaglardan kurtulamiyorum.

Bir Cevap Yazın